Návrhy zahrad

Sadové úpravy, návrhy zahrad – Provádíme zpracování projektové dokumentace a kompletní  realizace zahrad. Součástí naší nabídky je i provedení střešních zahrad a zahrad ve stylu FENG-SHUI a nejrůznějších zahradních staveb dle požadavků zákazníka.

 

 FENG SHUI –

Feng Shui je velmi staré čínské umění, zkoumající jak je proudění energie v našem životním prostředí ovlivňováno umístěním věcí a objektů v něm a jak tyto objekty vzájemně reagují a ovlivňují proudění naší energie. Proudění naší osobní energie podmiňuje způsob jak myslíme a jednáme, což má vliv na naší výkonnost i úspěch v osobním a profesionálním životě. Jednoduše řečeno, jedná se o vztah mezi lidmi a prostředím. Feng Shui nabízí jedinečný úhel pohledu na nás a naše prostředí a ukazuje cestu, jak vnést do našeho prostředí rovnováhu, pohodu a harmonii takovým způsobem, jakého je obtížné dosáhnout jinými prostředky. Feng Shui působí v každém okamžiku, ať jsme si toho vědomi nebo ne.

 

Profesionální zahradní architektura pro zahrady a veškeré další exteriéry či interiéry jako např. parky, jezírka, terasy, balkony, zimní zahrady, pokojové rostliny v budovách apod. Poradenství a praktické aplikace čínského umění Feng Shui pro zdravé proudění vitální energie a správné rozmístění rostin i předmětů v prostoru.

Každý projekt je zpracován podle osobitých požadavků zákazníka na základě úvodní konzultace. Jeho součástí je studie, vytyčovací a osazovací plán, pohledy v perspektivě včetně terénní 3D modelace, dokumentace a technická zpráva. Další spolupráce může zahrnovat různá doporučení (vhodní zahradníci či firmy), dohled na realizaci zakázky, průběžné poradenství či kontroly zahrady apod.